Támogatóink

Az Alapítvány javára szervezett események további rendszeres, kiemelt támogatói:

• CBA
  • Erdélyi János
  • Spéci Bau
  • MVM OSE Lions és szurkolók

Az Alapítvány programjai nem jöhetnének létre lelkes és önzetlen támogatóink nélkül.

Büszkék vagyunk a szervezetet és az iskolát támogató Szülői és Pedagógus közösségre, akikre mindig számíthatunk, legyen az önkéntes munka, tárgyi vagy anyagi felajánlás, szavazatok gyűjtése közösségi médiában, projectekhez kapcsolódóan. Számos pályázatot, projectet nyertünk illetve valósítottunk meg összefogással, megmutatva a közösségünk erejét.

Köszönettel tartozunk a vállalkozói, vállalati szektor képviselőinek - akik programjaink, projectjeink támogatásával biztosítják, hogy a tanulóknak a kötelező iskolai programok mellett tartalmas időtöltést, versenyeket, tematikus napokat tudunk szervezni. Sok esetben támogatásukkal valósulnak meg rendezvényeink, válik lehetővé berendezési tárgyak, játékok, szabadidős felszerelések vásárlása.

Kiemelt támogatónk Oroszlány Város Önkormányzata és a képvielőtestület tagjai. Rendszerint pályázunk társadalmi - és sportcélú támogatásra, iskolai udvarra helyezető játékokra, diákjaink országos illetve világversenyen való részvételének támogatására.

Rendszeres kapcsolatot tartunk fel városunkban és a közeli településeken működő civil szervezetekkel, kölcsönösen támogatva, segítve egymás munkáját.

KÖSZÖNJÜK!