Víz világnapja

2023.03.24

A suli könyvtárában e jeles napon vette kezdetét a 3-6. osztályosok által játszható "Vizikutya" kincskereső játék.

A játék során a csapatoknak a vízhez kapcsolódó feladatokat kell megoldaniuk, hogy segítsék Axo-t a kis vizikutyát eljutni a céljához.

A játék célja, hogy a virtuális és a fizikai valóság összekapcsolásával, kooperációs munkán keresztül új ismereteket adjon át a gyerekeknek.A játék létrejöttéhez szeretnénk köszönetet mondani a Kék Bolygó Alapítványnak, akik a játékban használt könyveket a rendelkezésre bocsátották. Kovács Andreának, aki a játékot megalkotta, minden támogatónknak, akik a tesztelési és előkészületi munkánkat segítették.

Az iskola vezetésének és pedagógusainak, akik lehetővé tették számunkra ennek az ötletnek a megvalósítását.

A játék a Szülők és Pedagógusok a Gyermekekeért Alapítvány és a NEAG-KP-1-2022/5-000084 pályázat támogatásával jött létre.