Bringaklub az iskolában

2020.03.02

A 2019/2020-as tanév második félévében két Kerékpáros klubot indítottunk az iskolában: egyet alsó tagozatosoknak, egyet felső tagozatosoknak. Az oktatáshoz szükséges bicikliket az Oroszlányi Szabadidő Egyesület Kerékpáros szakosztályától adományként kaptuk.

A heti rendszerességű foglalkozásokon a "BringaAkadémia" képzésén részt vett pedagógusok a kerékpáros kultúra népszerűsítését, a KRESZ szabályainak megfelelő kerékpárhasználatot tanítják a gyerekeknek. A klub a TOP-5.3.1-16-KO1-2017-00003 azonosító számú - "A helyi identitás és kohézió erősítése Oroszlányban" című önkormányzati projekt része.

Ezúttal is szeretnénk az alapítvány nevében megköszönni az Oroszlányi Szabadidő Egyesületnek a bicikli adományokat - amellyel lehetővé tették a program megvalósulását!